Ataköy Plus AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
Ataköy Plus AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Alışveriş kenti İstanbul’da bulunan A Plus Ataköy AVM hakkındaki kısaca bilgilendirme yapıp daha sonra izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun akabinde A Plus Ataköy AVM Nerede, Nasıl Gidilir, Çalış Saatleri nasıl sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde bulunan A Plus Ataköy AVM, 14 Nisan 2010 tarihinde ziyarette açılmıştır. Konum itibariyle yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi veya müşteri çektiğini çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu alışveriş merkezin içinde çok seçkin mağazalar bulunur. Buraya gelip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş dışında birçok eğlence aktivitesi(Oyun alanı, sinema gibi…) bulunur. Buraya yolunuz düşerse mutlaka ziyaret edin derim.

Ataköy Plus AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Ataköy Plus AVM, İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim.

  1. Metrobüsle ulaşım için; Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. Şirinevler (Ataköy) durağında inin. Burada Ataköy tarafına geçin. İster 2 km’lik yolu yürüyün isterseniz burada taksi ile ulaşın.
  2. İETT ile ulaşım; 73Y-YenibosnaMetro-Yeşilköy-Akvaryum İETT Otobüs hattını kullanarak Adnan Kahveci Bulvar Otobüs durağından inin. Burada yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Bunlar dışında AVM’ye ait Yeşilköy-Yeşilyurt, Ataköy ve Havalanından kalkan servisler bulunur. Bu servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here