Abdullah Gül Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi Şehirde
Abdullah Gül Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi Şehirde

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Abdullah Gül Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi Şehirde bulunur? sorularına cevap bulmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık.

Abdullah Gül Üniversitesi, Ülkemizin Kayseri bulunan bir devlet üniversitesidir. Bu üniversite, 21 Temmuz 2010 tarihinde açılmıştır. İsmini 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den almıştır. İlk öğrencilerini 2013-2014 akademik yılında almıştır. Burada birçok fakülte ve bölüm bulunmaktadır.

Abdullah Gül Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi Şehirde?

Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi, Erkilet Blv. Sümer Kampüsünde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. İlk başta Kayseri merkezine ulaşmanız gerekir. Kayseri merkezden veya Kayseri Tren garından buraya yürüyerek 15 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalanı veya otogardan ise taksi veya belediye otobüsleri ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için aşağıda verdiğimiz numaralarla iletişime geçebilirsiniz.

Göz At;

  1. Kayseri Gezi Rehberi
  2. Kayseri Gece Hayatı
  3. Kayseri’de Gezilecek 10 Yer
  4. Kayseri Otelleri ve Kayseri Otel Fiyatları

1 YORUM

  1. Abdullah Gül Üniversitesi insana katkıları çok oluyor. okulumuzun sayesinde kendimi geliştirerek kendi wep sayfamı açtım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here