Agora AVM Nerede, Nasıl Gidilir & Çalışma Saatleri

İzmir ili, Balçova ilçe sınırında bulunan Agora Alışveriş Merkezi, 14 Mart 2003 tarihinde açılışı gerçekleşmiştir.

İzmir Agora Alışveriş Merkezi

Agora Alışveriş Merkezin bünyesinde 178 mağaza ve birçok eğlence alanı bulunur. Çok sayıda alışveriş merkezine sahip Balçova’da en çok dikkat çeken alıveriş merkezidir. Şık ve gösterişli bina görüntüsü ve birçok markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezi yoğun ziyaretçi almaktadır. Alışveriş merkezinde restoran, kafe, çeşitli markalara ait giyim, kırtasiye, sinema, çocuk oyun alanı ve eğlence merkezleri bulunmaktadır. Bu modern görüntüye sahip alışveriş merkezinde aradığınız her şeyi bulabilir ve aynı zamanda aileniz ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 7’den 70’e herkesin akın ettiği bu alışveriş merkezine siz de mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Agora AVM Nerede?

Agora Alışveriş Merkezi, İzmir’in Balçova ilçesine bağlı  Eğitim Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunur.

Agora AVM Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için birden fazla seçenek bulunmaktadır. İşte o seçenekler;

  • Toplu Taşıma Aracıyla;
  • Şehir merkezinden Balçova, Narlıdere, Sahil Evleri, Güzelbahçe, Urla , Seferihisar’a giden Eshot otobüsleri ve üçkuyular’dan Sahil Evleri ve Güzel Bahçe’ye giden minibüsler ile gelebilirsiniz.
  • Deniz Yoluya;
  • Bostanlı-üçkuyular arasında çalışan arabalı vapur ile gelebilir, eğer yayaysanız sizi hemen iskelede bekleyen 460 numaralı Narlıdere otobüsüne binebilirsiniz.

Agora AVM Çalışma Saatleri

Agora AVM, haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında ziyarete açıktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here