Akasya Acıbadem AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
Akasya Acıbadem AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Ülkemizin ve dünyanın en popüler markalarını ziyaretçileriyle bir araya getiren Akasya Acıbadem AVM, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile Alışveriş şehri İstanbul’a ayrı bir renk katmaktadır.

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı  Acıbadem semtinde bulunan Akasya Acıbadem AVM, Mart 2014 tarihinde ziyarette açılmıştır. AVM bünyesinde dünyaca popüler birçok marka isme ev sahipliği yapmaktadır. Buraya gelen biri hem alışveriş keyfini yalarken aynı zamanda eğlencenin doruğunu yaşayabilir. Çünkü Çocuklar ülkesi olarak bilinen KidZania da bu AVM içinde bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem alışveriş keyfini yaşayın hem de çocuklarınızla doyasıya eğlenin diyorum.

Akasya Acıbadem AVM Nerede?

Akasya Acıbadem AVM, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Acıbadem Mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

  1. Anadolu yakasından gelenler için; Uzunçayır metrobüs durağında inip Akasya’ya ulaşabilir.
  2. Marmaray ile gelecek olanlar; Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağından inip burada metro ile Ünalan durağında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Metro ile gelecek olanlar; Ünalan durağında inerek buraya direk ulaşım sağlayabilirsiniz.
  4. İETT ile gelecek olanlar; 202 Bostancı – Taksim otobüs hattıyla gelip Uzunçayır durağında ulaşmalısınız.
  5. Özel aracınızla Boğaziçi Köprüsü’nden çıktıktan sonra Harem istikametini takip ederek D100 Karayolu Harem E5 yönünü takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

KidZania Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here