Aksu Otelleri ve Aksu Otel Fiyatları
Aksu Otelleri ve Aksu Otel Fiyatları

Akdeniz Bölgemizin şirin ilçesi olan Aksu’da bulunan otelleri ve bu otellerin fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Aksu, Antalya’ya bağlı bir ilçedir. Aksu ilçesi Antalya merkezine 17 km uzaklıkta bulunmaktadır. Burada gezilip görülcek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi uğrar. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Aksu Otelleri ve Aksu Otel Fiyatları

1-Ic Hotels Airport: Antalya-Aksu’da yer alan bu tesis, yıl boyunca hizmet vermektedir. Özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Bünyesinde muazzam hizmet olanakları bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Melas Lara Hotels: Antalya-Aksu’da yer alan bu tesis, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Odları oldukça şık ve konforludur. Manzara görülmeye değerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-720 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Antalya Farm House: Antalya-Aksu’da yer alan Antalya Farm House, konuklarına yıl boyunca harika hizmetlerle ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. 0533 611 75 75 numaralı telefonla otel hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aksu Gezi Rehberi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here