Altınoluk Otelleri ve Altınoluk Otel Fiyatları

Altınoluk Otelleri ve Altınoluk Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Balıkesir’in sevimli bir sahil kasabası olan Altınoluk, bir yandan masmavi Ege Denizi, diğer yandan ise yemyeşil kaz dağları göz kamaştırmaktadır. Dört mevsim boyunca turist çeken bu tatil beldesi, çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünde pek sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama alanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Ayvalık semtinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte O yerler…

Altınoluk Otelleri ve Altınoluk Otel Fiyatları

1-Club Afrodit Tatil Köyü: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Burada 40 otel odası, küçük suit 22, büyük suit 18 ve 200 yatak kapasitesiyle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Rawda Resort Hotel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Otelin bünyesinde Açık yüzme havuz ve su sporu olanakları yer alır. Burada konaklamak için gecelik 365-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Santana Life: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Harika bir deniz manzarasına sahiptir. Burada  tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunar. Burada konaklamak için gecelik 360-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Papazlıkhan Butik Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Tertemiz havası, muhteşem manzarasıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 355-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Papazlıkhan Beach Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Bünyesinde açık yüzme havuzu ve plajlar bulunur. Burada konaklamak için gecelik 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Üçem Otel Golden Sea: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle harika bir manzarası bulunur. Otel bünyesinde konukları için harika hizmetler sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 230-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here