gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Anamur Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar ve cafelerden geçer. Bunun dışında Az sayıda disco ve diğer gece mekanları da bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence kesintisiz devam eder.

Anamur Mersin ilimize bağlı bir ilçedir. Anamur Türkiye’nin en güneyinde yer almaktadır. Ulaşımı problemli olduğu için Anamur hak ettiği turistlik ilgiyi görmemektedir. İlçe daha çok yerli turist almaktadır. Deniz kıyısında yer alan Anamur ülkemizin sayılı uzun sahil şeritlerine sahiptir.

Bundan dolayı ilçenin her yerinde denize girmek mümkün. Doğal bir güzelliğe sahip Anamur ilçesinde tarihi birçok yapı veya kalıntı görmek de mümkün. Bu nedenle buraya yıl içersinde yüzlerce ziyaretçi gelmektedir.

Anamur gece hayatı da hareketli geçtiğini söylemek mümkündür. Sahil kenarında birçok bar ve cafe tarzında mekanlar bulunur. Bu mekanlara gelip sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Ya da sahil kenarında dizilmiş masa ve sandalyelere oturup manzara eşliğinde içkinizi yudumlayarak keyif yapabilirsiniz.

Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

ANAMUR GECE HAYATI

Marevista Bar: Anamur sahil kenarında bulunur. Buraya geldiğinizde sabaha kadar eğlence hazır olun demektir. Burada canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayıp gecenize renk katabilirsiniz. İlçede en çok tercih edilen bar sayılabilir.

Apollo Garden: Anamur İskele sahilinde bulunur. Bu mekan disco tarzı eğlencelere hizmet eder. Hareketli ve disco tarzı eğlence istiyorsanız adresiniz burası olmalıdır. Harika bir mekan.

Bunlar dışında ilçede gece sokaklar çok hareketli olmaktadır. Özellikle İskele bölgesinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara gidip takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here