Anamur Otelleri ve Anamur Otel Fiyatları

Anamur Otelleri ve Anamur Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Anamur; Mersin iline bağlı bir ilçedir. Anamur ilçesi Mersin il merkezine 230 km uzaklıkta yer almaktadır. Anamur ilçesi Türkiye’nin en güneyinde yer almaktadır. Ulaşımı problemli olduğu için Anamur hak ettiği turistlik ilgiyi görmemektedir. İlçe daha çok yerli turist almaktadır. Deniz kıyısında yer alan Anamur ülkemizin sayılı uzun sahil şeritlerine sahiptir. Bundan dolayı ilçenin her yerinde denize girmek mümkün. Doğal bir güzelliğe sahip Anamur ilçesinde tarihi birçok yapı veya kalıntı görmek de mümkündür. Konaklama konusuna gelince burada hiçbir sıkıntı çekmezseniz. Çünkü deniz kenarında çok sayıda konaklama yeri bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinden ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerini daha ucuza getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Anamur Otelleri ve Anamur Otel Fiyatları

Ünlüselek Otel: Mersin’in Anamur ilçesine bağlı Yalıevleri Mahallesi, Fahri Görgülü Caddesi üzerinde bulunur. 1981 yıllında inşa edilen otel 2014 yıllında restore görmüştür. Otel bünyesinde hizmet adına ne ararsanız burada bulunur. 64 standart odası, 5 aile odası, 2 suit ve bir adet engelli odası ile toplam 157 yatak kapasitesine sahip bir yerdir. Denize sıfır bir konumda bulunur. Buraya gelenler sevdikleriyle birlikte harika bir tatil keyfi yaşarlar. Burada konaklamak için gecelik 450-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Hotel Rumana: Mersin’in Anamur ilçesinde bulunur. Akdeniz sahiline sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Harika manzara eşliğinde tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 400-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here