Aqualand & Dolphinland Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Antalya ili, Muratpaşa ilçe sınırında bulunan Aqualand Dolphinland Aquapark Yüzme Havuzu ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Bunun dışında Aqualand & Dolphinland Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti Ne Kadar? sorularına cevap bulacağız.

İzmir’in Muratpaşa ilçesinde bulunan Aqualand Dolphinland Aquapark Yüzme Havuzu, 1996 yıllında ziyarette açılan Antalya’nın en büyük su parkıdır. Bu park, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Antalya’nın eğlence merkezi olarak bilinen Aqualand Dolphinland Aquapark Yüzme Havuzunda birçok farklı etkinlik alanı bulunur. Burada birbirinden sevimli yunuslar, beyaz balinalar, foklar ile harika şovlar yaşayacaksınız. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Aqualand & Dolphinland Nerede, Nasıl Gidilir?

Aqualand & Dolphinland, Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Meltem Mh., Dumlupınar Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için Yüzüncü Yıl Caddesinden LC07 otobüs hattı ile buraya ulaşım sağlanabilir.

Aqualand & Dolphinland Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri

Haftanın her günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Şimdi fiyatları liste halinde size sunmak isterim.

Aqualand Fiyatları
Tam Gün Yetişkin ( 12 Yaş Üzeri ) 55 TL
Yarım Gün Yetişkin 14:00 40 TL
Çocuk ( 7-12 Yaş ) 35 TL
Öğrenci 40 TL
Dolphinland Fiyatları
Yetişkin – 12 Yaş ve Üzeri 40 TL
Çocuk ( 3-12 Yaş ) 27 TL
Öğrenci 30 TL
Yüzme ( Yaklaşık 5 dk. ) 320 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here