Armutlu Otelleri ve Armutlu Otel Fiyatları

Armutlu Otelleri ve Armutlu Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Armutlu, Yalova ilimize bağlı 6 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine yaklaşık 55 km uzaklıktadır. Armutlu ilçemiz denince ilk akla Armutlu kaplıcaları gelmektedir. Bu kaplıcalar birçok hastalığa şifa olmaktadır. Yıl içerisinde yerli yabancı birçok kişinin şifa bulmak amacı ile buraya geldiklerine şahit olabiliriz. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçe merkezinde ve tarihi yerlerde birçok konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Armutlu Otelleri ve Armutlu Otel Fiyatları

1-Erdilli Termal Otel: Yalova’nın Armutlu ilçesinde konuklarını ağırlayan Erdilli Termal Otel, bünyesinde birçok hizmet yürütmektedir. Yemyeşil çam ormanları arasında konumlanan otelde tatil ve sağlık anlamında harika bir yerdir. Her yıl buraya çok sayıda ziyaretçi gelir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Miray Termal Otel: Yalova’nın Armutlu ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi, Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunur. Dağ manzaralı bu konaklama alanında harika vakit geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Armodi̇es Termal Park: Yalova’nın Armutlu ilçesinde Armodi̇es Termal Park, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı şifalı sullar sayesinde her dönem çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelenler tatil ve sağlık anlamında memnun olarak ayrılmaktadır.

4-Altuncu Termal Hotel: Yalova’nın Armutlu ilçesinde yer alan Altuncu Termal Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Şifalı sularıyla her yıl birçok kişinin derdine deva olmaktadır. Sevdiklerinizle buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

5-Apameia Hotel: Yalova’nın Armutlu ilçesinde yer alan Apameia Hotel, misafirlerine ev konforunda bir konaklama imkanı sunmaktadır. Buraya gelenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Otel bünyesinde başta spa merkezi ve havuz olmak üzere birçok farklı alternatifte hizmet bulunur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here