Arnavutköy Pomem Nerede, Nasıl Gidilir?
Arnavutköy Pomem Nerede, Nasıl Gidilir?

Ülkemizin güzide şehrinde bulunan Arnavutköy Pomem veya uzun ismiyle Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi ile ilgili kısa bilgi verdikten sonra Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan ve yüz ölçümü bakımından 4. büyük ilçesi olan Arnavutköy’de bulunan Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi, 11.09.2005 tarihinde 119.000 m2 lik bir alanda hizmette açılmıştır. Burada her yıl çok sayıda polis adayı mezun olup ülkemizin değişik yerlerinde görev yapmaktadır.

Arnavutköy Pomem Nerede, Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Pomem, İstanbul’un Arnavutköy ilçesine bağlı Yavuz Selim Mah. Sevban Mehmet Caddesi üzerinde bulunur. Bilindiği üzere İstanbul’da 2 tane Arnavutköy var. Sahil tarafında olana değil, Gaziosmanpaşa tarafında olana gideceksiniz. Buraya ulaşamak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim.

  1. Buraya ulaşmanın en kolay yolu ilk başta Esenler Otogarına gelmenizdir. Burada kalkan Arnavutköy-Çardaktepe-İmrahor dolmuşlarına binip tam okulun önünde inebilirsiniz.
  2. Atatürk Havalimanı’ndan metro binin, Bayrampaşa metrosunda inin. Bayrampaşa Metro durağının karşısından hareket eden Suatlar – Arnavutköy halk otobüsleriyle aktarmasız bir şekilde buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Anadolu yakasında ulaşmak için ilk başta metrobüse binip  Edirnekapı durağında inin, Burada Mescid-i Selam yönüne giden tramvay hattına binin. en son durak olan Mescid-i Selam durağından inin. Burada Pomem’e giden dolmuşlar bulunuyor. Bu dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here