Assos Kadırga Koyu Otelleri ve Assos Kadırga Koyu Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulur. Bunun dışında merak ettiğiniz bir soru veya eklemek istediğiniz bir bilgi olursa yorum kısmında bize iletebilirsiniz.

Kadırga, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı bir tatil koyudur. Burada birçok doğal güzellik alanı bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama yeri bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Assos Kadırga Koyu Otelleri ve Assos Kadırga Koyu Otel Fiyatları

1-Assos Dove Hotel Resort & Spa: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Dove Hotel Resort & Spa, 4 yıldızlı bir tesistir. Bu tesisin bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Assos Barbarossa Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Barbarossa Hotel, 64 özel dekorasyonlu odasıyla konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Assos Park Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Park Hotel, tamamen antik tarzda dekore edilmiş bir taş binadır. Bu bina bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Assos Kadırga Otel Restaurant: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Kadırga Otel Restaurant, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bu otel bünyesinde restoran, açık yüzme havuzu ve plaj bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Assos Sunaba Kasrı Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda bulunur. Otel bünyesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için havuz bulunmaktadır. Bunlar dışında çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here