Assos Otelleri ve Assos Otel Fiyatları

Assos Otelleri ve Assos Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz birşey olursa yorum kısımında bizimle paylaşabilirsiniz.

Assos, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinin yaklaşık 17 km güneyindeki Behramkale Köyü’nde bulunan tarihi bir kenttir. Burası hem tarihi hem de doğal güzellikleri yönünde oldukça zengin bir yerdir. Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda ziyaretçi akın eder. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Assos’da bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Assos Otelleri ve Assos Otel Fiyatları

1-Assos Sunaba Kasrı Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda bulunur. Otel bünyesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için havuz bulunmaktadır. Bunlar dışında çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 360-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Assos Oleas Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kayalar Köyü  Assos Yolu üzerinde bulunur. Birbirinden şık 34 odasıyla size harika bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 290-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Assos Sardunya Butik Motel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Sazlı Altı Mevkisinde bulunur. Doğa ile bütünleşen bu otelde huzur arayanların adresi diyebiliriz. Harika manzara eşliğinde unutamayacağınız bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Assos Bahçivan Motel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Assos Sivrice Mevkiinde bulunur. Dört mevsim boyunca harika bir tatil keyfini burada yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kartal Yuvası Butik Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Sazlı Altı Mevkiinde bulunur. Tesis plaja da yaklaşık 1,5 km uzaklıkta bulunur. Dağ ve deniz manzaralı bu tesiste sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 240-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Sidar Pansiyon: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale Köyünde bulunur. Sıcak, samimi ilgili ve uygun fiyatta bir yerde konaklamak isterseniz burası sizin için doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Behram Otel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı İskele Mevkiinde bulunur. Deniz ve dağ manzaralı odalara sahip bu tesiste konaklamak için gecelik 90-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sokakağzı Taşev Motel & Camping: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Koyunevi Köyü, Sokakağzı’nda bulunur. Tesis bünyesinde hem çadır kampı alanı hem bungalov hem de konaklama odaları bulunur. Buraya gelip sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Assos Faruk Apart: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Koyunevi Köyü, Sokak Ağzı Mevkiinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan mekanda harika bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Plaj yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-H.A Pansiyon: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Koyunevi Köyü Sokakağzı Mahallesinde bulunur. Tüm yıl açık olan pansiyon çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Ev sıcaklığında size hizmet eden bu mekanda konaklamak için gecelik 100-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here