Ataköy Otelleri ve Ataköy Otel Fiyatları
Ataköy Otelleri ve Ataköy Otel Fiyatları

Ataköy Otelleri ve Ataköy Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Ataköy, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir tarihi semttir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Ataköy Otelleri ve Ataköy Otel Fiyatları

1-Ataköy Marina Park Residences: İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde bulunur. Otel bünyesinde başta havuz olmak üzere Spa merkezi ve harika bir bahçesi bulunur. Yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik daire fiyatı 450-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Polat Renaissance İstanbul: İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde yer alan bu otel, 27 katlı olup 414 harika odaya sahiptir. Bütün odaları deniz manzaralı olup harika bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sheraton İstanbul Ataköy: İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde yer alan bu otel, 24 katlı olup birbirinden güzel 285 odası bulunur. Odaların bazıları deniz manzaralı bazıları ise bahçe manzaralıdır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. 5 yıldızlı bu lüks otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ramada Otel & Suites İstanbul – Ataköy: İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde yer alan  Ramada Hotel & Suites İstanbul, 5 yıldızlı lüks bir tesis olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Odaları, Deniz veya şehir manzaralı olup modern bir biçimde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Cloud 7 Bakırköy: İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde yer alan Cloud 7 Bakırköy, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Özellikle odaları oldukça şık ve konforlu olup yıl boyunca çok sayıda kişi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here