gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Atakum Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar cafe ve diskolardan geçer. Burada birçok gece kulübü bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence zirvede olmaktadır.

Atakum Samsun’un merkez ilçesidir. 2009 yılında Samsun  merkezinden ayrılarak ilçe olan Atakum ilçesi Samsun merkezinde yer almaktadır. Tarihi ve doğal güzelliği ile dikkat çeken Atakum ilçesi daha çok sahilleri ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya birçok turist gelmektedir. Turistin geldiği yerde gece hayatında bahsetmesek olmaz herhalde. Atakum gece hayatı oldukça parlak geçmektedir.. Zaten Samsun ilimizin gece hayatı da daha çok Atakum bölgesinde yoğunlaşmıştır. Özellikle sahil kenarında birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda günün kararması ile başlar. Sabahın ilk ışıklarına kadar tüm hızı ile devam eder. Burada gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa yorum ksmında bizimle paylaşın.

ATAKUM GECE HAYATI

Gırgır North: Atakum bölgesinde bulunan bu mekanda canlı müzik yoktur. Sevdiklerinizle gelip oturup sohbet edip bir şeyler yiyip içebileceğiniz bir mekandır. 

Cümlalem Pub&Bar: Atakum bölgesinde bulunur. Canlı müzik eşliğinde güzel bir gece hayatı yaşayabilirsiniz.

Luca Exclusive: Atakum bölgesinde bulunur. Özellikle Türkçe müziklerinden hoşlanan kişilerin sıkça gittiği bir mekandır.

Garage Restaurant & Bar: Atakum Bölgesinde bulunan bu mekan daha çok pop müziği sevenlerin uğradığı bir mekandır.

Venn Club: Atakum Bölgesinde bulunan bu mekan bir karaoke kulübüdür. Burası aslında bir otelin eğlence merkezi olmasına rağmen gece kulübe dönüşmektedir. Sabaha kadar müzik eşliğinde hayatınıza renk katabilirsiniz.

Dino’s Bar: Atakum Bölgesinde bulunan bu bar bir otelin içinde yer alır. Buraya zaman zaman konserler düzenlenir. Çok ünlü sanatçılar gelir.

Esinti Cafe, Atakum Nargile Cafe: Atakum bölgesinde bulunur. Ortamı gayet sıcak ve samimidir. Buraya gelenler oturup saatlerce sohbet edip güzel vakit geçirebilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here