Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları
Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları

Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol gösterir. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ayaş Ankara’ya bağlı bir ilçedir. Ayaş ilçesi Ankara il merkezine 58 km uzaklıkta yer almaktadır. Bir vadi içinde yer alan Ayaş ilçesi yayla bakımından zengin bir doğaya sahiptir. Doğal ve tarihi çok sayıda güzelliğe sahip Ayaş ilçesine yıl boyunca birçok kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Burayı ziyaret eden insanlar konaklamak açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları

1-Prestige Thermal Hotel: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan Prestige Thermal Hotel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika lezzetler sunan bir restoran, açık yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hattuşa Vacation Termal Club Ankara: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına hem keyifli bir tatil imkanı hem de sağlıklı günler vadetmektir. Tesis bünyesinde sıcak kaplıca banyosu, saunası, Türk hamamı ve spa&wellness birimleri yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Naskon Sapphire Resort Hotel: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu otel,   211 oda kapasiteli olup yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde 4 adet kafe-bar, restorant , SPA merkezi, toplantı odaları ve yüzme havuzları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Naskon Sapphire Resort & Spa: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here