Aydıncık Otelleri ve Aydıncık Otel Fiyatları
Aydıncık Otelleri ve Aydıncık Otel Fiyatları

Aydıncık Otelleri ve Aydıncık Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen tüm sorulara cevap mahiyetinde bu yazıyı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Aydıncık Mersin iline bağlı bir ilçedir. Aydıncık ilçesi Mersin il merkezine 170 km uzaklıkta yer almaktadır. Aydıncık; Akdeniz kıyısında yer alan şirin bir ilçedir. Aydıncık ilçesinde çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzelliğe sahip yer bulunmaktadır. Bu nedenle burayı yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Aydıncık Otelleri ve Aydıncık Otel Fiyatları

1-Otel Dudum: Mersin – Aydıncık’ta yer alan Otel Dudum, Denize sıfır bir konumda yer almaktadır. Tatil ve huzur adına aradığınız herşey burada mevcuttur. Odaların harika bir manzarası bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pınar Motel Apart: Mersin Aydıncık’ta yer alan Pınar Motel Apart, denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu apart otelin bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Ev konforunda bir hizmet için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Moda Otel: Mersin – Aydıncık’ta yer alan Moda Otel, 4 mevsim boyunca size ve sevdiklerinize harika bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Aydıncık Martı Apart Otel: Mersin’in Aydıncık ilçe merkezinde yer alan Martı Apart Otel, oldukça şık ve konforlu bir yerdir. Otelin muazzam bir bahçesi bulunur. Burada ev sıcaklığında bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca rezervasyon için 0530 8960650, 0533 364 25 78 numaralı telefonlarla iletişime geçin.

5-Aslan Apart & Otel: Mersin-Aydıncık’ta yer alan Aslan Apart & Otel, sade ve konforlu tasarlanmış odalarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

Aydıncık Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here