Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri
Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri

Ülkemizdeki çocukların kendi enerjilerini sonuna kadar kullanarak oynayabilecekleri oyun alanı olan Babalu Aktif Eğlence Parkı ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti Ne Kadar sorularına cevap bulmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık.

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Babalu Aktif Eğlence Parkı,  1.350 metrekarelik alanda çocuklara harika oyun hizmeti sunmaktadır. Bu parkın ülkemizdeki diğer parklardan ayıran en önemli farkı, çocuklara maksimum hareket alanı sunmalarıdır. Burada tüm yıl boyunca hava koşuları ne olursa olsun içeride güvenli bir ortam sağlanmaktadır.

2-12 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden bu oyun alanı, ebeveynler içinde oturup sohbet edilebilecek veya bir şeyler yeyip içilebilecek alanlar bulunur. Bu oyun parkı aynı anda tam 300 çocuğa hizmet verebilmektedir. 3 katlı olan oyun parkın içinde Oyun Kulesi, Mini Go-kart Pisti, Beşli Trambolin, Volkanik Tırmanma Dağı, Zıplama Kulesi, Airhockey Masası  ve mini oyun alanı bulunur. Ayrıca çocuklarınız için özel günler tertip edilmektedir. Buraya çocuklarınızla birlikte gelip çocuklarınıza harika bir gün yaşatın.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Babalu Aktif Eğlence Parkı, İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı Başakşehir Mahallesi, Süleyman Çelebi Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek anlatmak isterim.

 • 78ZB Zeytinburnu, 89C Taksim, 98 Bakırköy, 146M Mecidiyeköy, 146B Eminönü otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Şirinevler, Sefaköy ve Yenibosna’dan Eğlence parkına giden minibüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Özel aracınızla Tem ve E5 üzerinden buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Çalışma Saatleri ve Giriş Ücreti

Babalu Aktif Eğlence Parkı, Yaz Tatili Boyunca 12:00-22:00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Diğer zamanlarda ise 10:00-20:00 saatleri arasında açıktır. Buraya gelip doyasıya eğlenmek için ücret ödemeniz gerekir. Bu ücretler, yaş ve süreye göre değişmektedir. Bunları siz değerli okurlarımız için liste haline getirdik. Şöyle ki;

Hafta içi;
 • 2-12 yaş: 20 TL (sınırsız)
 • Aktif tarifesi: 12 TL (1 Saat)
 • Ay ışığı tarifesi: Hafta içinde son iki saat her çocuk için sadece: 12 TL
Hafta sonu;
 • 2-12 yaş: 20 TL (iki saat için)
 • Jeton: 1,5 TL (iki saat için)
Kart Üyeliği;
 • 2-12 Yaş İçin: 1 aylık üyelik: 105 TL
 • 3 aylık üyelik: 220 TL
 • 6 aylık üyelik: 420 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here