Bağla Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
Bağla Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Bağla Koyu ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Bunun yanında Bağla Koyu Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Muğla’nın Bodrum ilçe sınırında bulunan Bağla Koyu, deniz, kum, güneş ve eğlencenin yaşandığı en güzel yerdir. Bu koy, daha çok koyu ve muazzam plajı ile bilinir. Buraya yıl boyunca çok sayıda kili tarafında ziyaret edilmektedir. Ayrıca kamp yapmak ve sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe yaşamak içinde oldukça uygun bir yerdir.

Buraya giderken yanınızda mutlaka deniz gözlüklerinizi de götürün. Suyun berraklığında burada balıkları daha yakında görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca burada tekne turu yaparak bölgenin harika güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Buradan tekneden denize atlamak ise oldukça harika bir duygu. Tabi iyi bir yüzücü iseniz…

Bağla Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Bağla Koyu, Muğla’nın Bodrum ilçe sınırında bulunur. Bodrum merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunur. Diğer bir deyişle Bağla Koyu; Ortakent Yahşi ve Akyarlar  arasında bulunur. Buraya ulaşmak için Turgutreis minibüsleri ile yaklaşık yarım saatte ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here