Bandırma Otelleri ve Bandırma Otel Fiyatları
Bandırma Otelleri ve Bandırma Otel Fiyatları

Bandırma Otelleri ve Bandırma Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde size yol arkadaşlığı yapar. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bandırma Otelleri

Balıkesir’in bir ilçesi olan Bandırma; deniz kıyısında bulunan bir liman ilçesidir.  Balıkesir’e 99 km uzaklıkta olan Bandırma’ya her yıl çok sayıda turist uğramaktadır. İlçe olmasına rağmen çok gelişen Bandırma; ülkede gelişen 30. büyük ilçedir. Bandırma bu gelişmişliğini önemli bir liman kenti olmasına borçludur elbet. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü deniz kenarında konumlanan birçok otel, pansiyon ve apart daireler bulunur. Buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırarak işinizi sağlama alın. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Bandırma Gezilecek Yerler
 2. Bandırma Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Bandırma Gece Hayatı
 4. Bandırma Otelleri
 5. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
 6. Liman Avm / Bandırma
 7. Balıkesir Gezilecek Yerler
 8. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
 9. Balıkesir Gece Hayatı
 10. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
 12. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bandırma Lüks Otelleri

1-Grand Asya Hotel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Panderma Port Hotel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, 19. yüzyılın sonlarında inşa edilmiş tarihi binada hizmet vermektedir. Odaların bazıları deniz manzarasına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Tüm Palace Otel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı sunmaktadır. Odaların çoğu deniz manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Perama Hotel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, Konuklarına ev konforunda harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Arce Apart Hotel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, Denizin hemen yanı başında yer alıp harika manzaralara sahip odalarında sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bandırma Ucuz Otelleri

1-Vera Hotel Bandırma: Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı Haydar Çavuş Mahallesinde bulunur. Misafirlerine hem konumundan dolayı hemde sunduğu hizmetler anlamında keyifli bir tatil sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Eken: Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı Paşabayır Mahallesi, Mehmetçik Caddesi üzerinde bulunur. Diğer bir deyişle burada bulunan Feribot İskelesi’nin tam karşısında yer alır. Harika bir deniz manzarası bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Adaras Hotel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, toplam 35 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Tüm Otel: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, panoramik deniz manzaralı restoranıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Sarenis City: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yer alan bu otel, Konuklarına huzur dolu bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-290 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here