gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

 Bayraklı Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, disco, cafe ve gece kulüplerinde geçer. Eğlence burada sabaha kadar devam eder.

İzmir’e bağlı bir ilçe olan Bayraklı; İzmir- Çanakkale kara yolu üzerinde bulunmaktadır. İzmir’in büyük bir bölümünü oluşturan Bayraklı; havasının güzelliğinden dolayı tarihte çok sayıda medeniyetlerin ilgi odağı olmuştur.  Antik İzmir şehri ilk olarak burada kurulmuştur.

İzmir’in en güzel manzarasına sahip Bayraklı modern yapısı ile görülmesi gereken yerlerdendir. Bu nedenle yıl içerisinde buraya birçok yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Gece Hayatına bakacak olursak;

İlçemizde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine eğlence devam eder. Bu eğlence merkezlerinde sabaha kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapar.

Buraya gelen güzel ve eğlenceli bir gece geçirir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

BAYRAKLI GECE HAYATI

Tac Mahal: İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunur. Sadece gece kulübü olarak hizmet veren bu mekan sizi memnun bir şekilde karşılar. İlimizin eğlence, müzik, dans denince akla gelen ilk yerlerden biridir. Buraya gelip sabaha kadar delice eğlenebilirsiniz.

Pink Club: İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunur. Deniz kenarında bulunan bu mekan harika içecekler ve kalite müzik eşliğinde sabaha kadar doyasıya eğlenebileceğiniz bir mekan tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Göz at ;

 1. Bayraklı Gezilecek Yerler
 2. Bayraklı Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Ege Perla AVM
 4. Bayraklı Gece Hayatı
 5. Westpark Avm /Outlet
 6. İzmir Gezilecek Yerler
 7. İzmir Gece Hayatı
 8. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 9. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 10. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 11. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 12. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here