gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Beşiktaş Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Meyhane, Gece Kulübü, Cafe ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

İstanbul’un gözde ilçesi olan Beşiktaş’da gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir.

Özellikle Osmanlı Devletin son yıllarında hayat bulduğu Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı ve Yıldız Sarayı ilçemizin sınırlarında bulunur. İlçemizin gece hayatına göz atacak olursak;

Beşiktaş ilçemizde gece hayatı baya parlaktır. Sebebi ise yazının başında belirtiğimiz gibi İstanbul’un gözde ilçesidir. Bunun yanında İstanbul’un en lüks semtleri olan Etiler, Bebek, Ortaköy, Levazım, Kuruçeşme, Kabataş, Arnavutköy  gibi semtler yine ilçemize bağlıdır. Bu semtlerin hepsinde gece hayatı çok renkli geçmektedir. Bunların hepsini ayrı ayrı anlatmak gerekir. Fakat biz ilçemiz üzerinde hepsine değinmek istedik.

Hem bu semtlerde hem de ilçemizin merkezinde gece hayatı için çok sayıda mekan bulunmaktadır. Bu gece mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar gece hayatı son hızı ile devam etmektedir. İlçemizde her zevke uygun mekan bulmanız mümkündür.

Burada gece hayatı başka güzel yaşanmaktadır. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanlarını size önereceğiz. Umarım buraya gittiğinizde memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Göz at ;

  1. Beşiktaş Gezilecek Yerler
  2. Beşiktaş Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Beşiktaş Gece Hayatı
  4. Beşiktaş Otelleri
  5. Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

Beşiktaş Eğlence Hayatı

Anjelique: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Harika boğaz manzarasında kurulan bu mekan İlimizin en çok tercih edilen mekanlarından biridir. Açıldığı günden beri eğlencenin tek adresidir. Restoranda harika yemekler yenip gece kulübünde tanıdık ses sanatçıları ile gece hayatınıza lezzet katabilirsiniz. Buraya gelmenizi şiddetle tavsiye edilir.

Chilai: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Bebek semtinde bulunur. Buraya gelenlerin Öncellikle biraz parayı gözde çıkarmaları lazım. Fiyatlar biraz tuzlu olsa da kesinlikle gelip burada gece hayatı yaşanılabilir. Ortam ve çalışan tek kelime ile harika olup, zengin menüsü ve kaliteli müzikler ile gecenize renk katarsınız.

Suada Gece Kulübü: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Arnavutköy semtinde bulunur. Burada harika deniz manzarasında sabah kahvaltı yapabilir. Akşama doğru gelip gün batımı izleyebilir. Yine sevdiklerinizle balık yiyebilir. Gecenin başlaması ile gecenize renk katabilirsiniz. Fakat fiyatlar  biraz uçuk haberiniz olsun.

Civanım Club: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Etiler semtinde bulunur. İstanbul ilimizin en popüler mekanlarından biridir. Eğlence ve lüks denilince akla ilk olarak burası gelmektedir. Burada özellikle cuma ve cumartesi günleri ünlü sanatçılar sahne almaktadır. Harika bir gece yaşamak isteyenlerin adresidir.

Beer Point: İstanbul ilimizin Beşiktaş merkezinde bulunur.  Beşiktaş sahilinde bulunan bu mekan manzarası bir harikadır. Canlı müzik eşliğinde gece hayatınıza renk katabilirsiniz.

Joker No:19: İstanbul ilimizin Beşiktaş merkezinde bulunur.  Beşiktaş’ın göbeğinde olan bu mekan tam bir öğrenci mekanıdır. Hafta sonları çok kalabalık olmaktadır. Grup şeklinde gidip sabaha kadar doyasıya eğlenebilirsiniz.

Bunlar dışında Etiler, Bebek, Ortaköy, Levazım, Kuruçeşme, Kabataş, Arnavutköy semtlerde ve beşiktaş merkezde sayısız cafe, bar ve gece kulübü bulunur. Bunlara takılabilirsiniz. Ya da gece çıkıp Beşiktaş sahilinde yürüyebilirsiniz. İlçemizde çok harika bir mekan REİNA 2017 başında bir saldırıya uğradı. Şuan kapalı. İlçemizin en gözde mekanıydı. Merak edenler için bir dipnot düşürelim dedik.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here