Bolu Termal Oteller ve Bolu Termal Otel Fiyatları
Bolu Termal Oteller ve Bolu Termal Otel Fiyatları

Bolu Termal Oteller ve Bolu Termal Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Bolu, 303.184 toplam nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunan harika bir ildir. Bolu iline bağlı 9 ilçe bulunur. Bolu ilimiz denilince akla birçok şey gelmektedir. Bunlardan biri de şüphesiz kaplıcalarıdır.

Şehir merkezinde ve Karacasu Beldesinde yer alan termal oteller sayesinde yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Hem şehri ziyaret edip hem de şifalı sularında derdine deva bulmak için gelinir. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Bolu Termal Oteller ve Bolu Termal Otel Fiyatları

1-Gazelle Resort & Spa: Bolu’nun Karacasu mevkiinde bulunur. Harika manzaralı bir konumda bulunan tesis bünyesinde açık – kapalı yüzme havuzu, donanımlı SPA merkezi ve ferah odalarında konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 550-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Baysal Otel: Bolu merkezine bağlı Kartalkaya Yolu Üzeri Sarıalan Yaylasında bulunur. Kayak merkezine oldukça yakındır. Burada kış aylarında sevdiklerinizle gelip içinizi ısıtabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 530-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Narven Termal Kasaba: Bolu il merkezine bağlı Demirciler Köyü Mevkinde bulunur. Sağlık projesiyle hizmet açılan bu tesis her yıl çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle gelip harika sularında şifa bulabilirsiniz. Ayrıca tesis bünyesinde çok sayıda farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik 520-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Garden Termal Otel: Bolu’nun Karacasu mevkiinde yer alan bu tesis, yemyeşil bir orman içerisinde yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel, Gölcük Milli Parkı’na sadece 5 km uzaklıkta bulunur. Otel muhteşem bir dağ manzarasına sahiptir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Bolu Termal Otel: Bolu Merkez’de yer alan Karacasu beldesinde yer alan bu tesis, termal otel konseptinde hizmet verip yıl boyunca çok sayıda çok kişiyi ağırlamaktadır. Bu tesis bünyesinde  açık havuzu, kapalı havuzu, SPA birimi, fitness center, Türk hamamı, saunası, buhar odası ve masaj olanakları bulunur. Otelin birbirinden güzel 77 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here