Zonguldak Bostandüzü Ormaniçi dinlenme alanı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
Zonguldak Bostandüzü Ormaniçi dinlenme alanı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti

Zonguldak ilimizin Devrek ilçesine bağlı Akçasu Köyünde bulunan Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme alanı ile ilgili gözlemlerimizi siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme Alanı

İlimizde bulunan bu dinleme tesisine hafta sonu mutlaka sevdiklerinizle birlikte bir piknik yapmalısınız. bu dinleme tesisine varır varmaz cıvıl cıvıl kuş sesleri ile kendinizden geçiyorsunuz. Manzara ile birlikte büyüleniyorsunuz. Her köşede piknik yapan ailelere şahit oluyorsunuz. Biraz daha ileri gidince suda yüzen çocuklar görüyorsunuz. Biraz daha ilerde lokanta, büfe, oturma grubu, otopark ve çeşme  görüyorsunuz. Yazın vermiş olduğu sıcaklıkla resmen bütün şehrin buraya geldiğine şahit oluyorsunuz. 3,5 dönümlük bu piknik alanında neredeyse boş alan bulamıyorsunuz. Herkes sevdiği ile birlikte akşama kadar doyasıya eğleniyor.

Bostandüzü Ormaniçi Dinleme alanı
Bostandüzü Ormaniçi Dinleme alanı

Sonuç olarak Hafta sonu  doğa ile iç içe geçirmek istiyorsanız sizin için kaçırılmaz fırsatlar sunan bu mesire alanı birçok ziyaretçiyi ile sizi de beklemektedir.

Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme Alanı Nerede?

Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme Alanı, Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı  Akçasu Köyünde bulunur. Zonguldak kent merkezine yaklaşık 65 km uzaklıktadır.

Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme Alanı Nasıl Gidilir?

Buraya şahsi aracınızla veya bir araç kiralayıp sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün yaşayabilirsiniz. Zonguldak kent merkezine yaklaşık 65 km, Devrek ilçe merkezine 8 km uzaklıktadır. Buraya tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here