gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bozcaada Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde deniz kenarı restoranlar, meyhane, cafe ve barlarda geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Bozcaada Çanakkale ilinin ada ilçesidir.  Bozcaada eski zamanlara dayanan tarihi, kendine özgü mimari yapıları, masmavi denizi ve doğal güzelliği ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Kısaca huzurun ve sakinliği adası olarak bilinir. Buraya kafa dinlemek için yaz mevsiminde birçok kişi gelir.

Bozcaada’da hareketli bir gece hayatı yoktur. Burada neredeyse canlı müzik çalan mekan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Daha çok deniz kenarındaki restoranlarda yemek yenilip burada denizin manzarasını seyredebilirsiniz.  Bunun dışında  burada bulunan bar, meyhane ve cafelere takılabilirsiniz.  Buraya Gelirseniz Bozcaada Gece Hayatını çok seveceksiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

BOZCAADA GECE HAYATI

Polente Cafe Bar: Bu mekan Bozcaada ilçemizde bulunur. İlçemizin tek hareketli mekanı diyebiliriz. Ya da şöyle diyelim. tek dj li müzik çalan mekandır. Burada çalınan müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlenebilirsiniz. Tek bir dez avantajı var. Gece 12’den sonra müzik çalmıyor. Bu da ilçede bulunan bir uygulama. Ama her şeye rağmen çok güzel bir mekan. sizde seveceksiniz. Özellikle gün batımını burada izleyin. 

Salhane Bozcaada: Bu mekan Bozcaada ilçemizde bulunur. Uzun süredir kapalı olan mekan yakın tarihte tekrar açılmıştır. İlçemizde en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Bulunduğu konum nedeniyle harika bir manzaraya sahiptir. Buraya gelirseniz çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Fiyatlarda gayet uygundur. 

Simyon Geleneksel Meyhane: Bu mekan Bozcaada ilçemizde bulunur. Bozcaada denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Özellikle mezesi çok harikadır. Buraya gelmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Fuska Cafe Bar: Bu mekan Bozcaada ilçemizde bulunur. İlçemizde çokça tercih edilir. Gayet hoş bir mekan olup tavsiye edilir. Alkolü içeceklerin yanında alkolsüz içeceklerde bulunur. Tavsiye edilir. 

Corvus Wine Factory & Vineyard: Bu mekan Bozcaada ilçemizde bulunur. İlçemizin şarap evidir. Bilindiği üzere İlçemize özgü yerel beyaz şarap bulunur. Buraya gelenler bu şaraptan alıp içerler. 

Bunların dışında ilçemizde sessiz ve sakin Ada hayatını yaşamak istiyorsanız size önerceğim mekanlar şunlar olabilir.

  • Ozinin Yeri
  • Mavi Beyaz Restaurant
  • Vahitin Yeri

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

  1. güzel anlatımınız için teşekkür ederiz, bozcaada otel arayanlar içinde ergin pansiyon olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız

    bozcaada oteleri için (Link için sitemizle görüşmelisiniz.) dan bize ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here