Bozdağ Otelleri ve Bozdağ Otel Fiyatları
Bozdağ Otelleri ve Bozdağ Otel Fiyatları

Bozdağ Otelleri ve Bozdağ Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir makale kaleme aldık. Umarım turistik amaçlı konaklamalarınızda size rehber görevi yapar. Sorularınızı yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bozdağ; İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Bu köy özellikle Bozdağ Kayak merkezi ile bilinmektedir. Kış sezonunda bu kayak merkezi için birçok kişi ziyaret etmektedir. Yine yaz aylarında buranın doğal güzelliğini görmek için birçok ziyaretçi akın eder. Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama imkanı bulunmaktadır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Bozdağ Otelleri ve Bozdağ Otel Fiyatları

Bozdağ Döner Otel: İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Bozdağ beldesinde yer alan bu otel, toplam 30 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bulunduğu konum bol oksijenli bir ortam olup konuklarına keyifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde restoran, kablosuz internet, toplantı salonu gibi hizmet olanakları bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bozdağ Konukevi: İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Bozdağ beldesinde yer alan bu konukevi, sezonda tam pansiyon, diğer zamanlarda ise oda kahvaltı olarak çalışmaktadır. Bünyesinde birçok hizmet olnağı bulunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here