Burç Plajı Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücretleri
Burç Plajı Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücretleri

İstanbul’un Sarıyer ilçesindeki Kilyos sahilinde bulunan Burç Plajı, 2 km’lik kumsalı, serin denizi ve bol oksijenli havası ile ön plana çıkmaktadır. Burç Plajı, Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde hizmet vermektedir. Burç Plajında cafe, şezlong, şemsiyeler, duşa kabin ve giyinme odaları bulunmaktadır.

Karadeniz’in incisi Gümüşdere’de yer alan Burç Plajı, 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda hizmet vermektedir. Güzel kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişilik Cafe-Bar’ı ve balıkçı restoranı ile yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Burç Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Burç Plajı, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Gümüdere beldesinde bulunur. Diğer bir deyişle  Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda bulunur. Buraya Kilyos Sarıtepe Kampüsüne giden 59RK Rumeli Hisarüstü- Boğaziçi Ü.Sarıtepe KMP Arıköy otobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Burç Plajı Giriş Ücreti

Giriş ücretleri Boğaziçi Üniversitesi BÜMED üyelerine hafta içi 25 TL, haftasonu 45 TL. Misafir girişleri ise, Hafta içi 40 TL, Haftasonu 70 TL olarak belirlenmiştir. Daha fazla ayrıntı için 2018 grafiğini paylaşmak isterim.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here