Bursa Çekirge Otelleri ve Bursa Çekirge Otel Fiyatları
Bursa Çekirge Otelleri ve Bursa Çekirge Otel Fiyatları

Bursa Çekirge Otelleri ve Bursa Çekirge Otel Fiyatları hakkında edindiğimiz izlenimler ışığında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Beğeneceğinizi umuyorum.

Çekirge, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı bir semttir. Bu semtte oldukça tarihi bir yer olup buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Bursa Çekirge Otelleri ve Bursa Çekirge Otel Fiyatları

1- Divan Bursa: Bursa şehir merkezine 3 km uzaklıkta bulunan bu otel konuklara açık – kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, kapalı yüzme havuzu içeren termal Türk hamamı ve fitness merkezi hizmeti  sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-600 TL arasında değişmektedir.

2- Kervansaray Termal Otel: Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Çekirge Semtinde bulunur. Çekirge Meydanına oldukça yakın bulunan otel, her yıl çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik 420-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Mercure Hotel Bursa: Bursa’nın Orhangazi Mevkii’nde yer alan bu otelde toplam 136 oda bulunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada rahat ve huzurlu bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 410-550 TL arasında değişmektedir.

4-Marigold Termal Otel: Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Çekirge Semtinde bulunur. Otel, Tam donanımlı bir SPA merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Buraya gelip iş ve gezi seyahatinizde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 360-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Huzur Termal Otel: Bursa’nın Çekirge semtinde yer alan Huzur Termal, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde bir tesis birde kaplıca bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-450 TL arasında değişmektedir.

Bunlar dışında Arakonak Termal Hotel, Çekirge Termal Otel, Tiara Hotel & Spa, Boyugüzel Termal Boyugüzel Termal ve Anatolia Hotel gibi daha uygun otellerde konaklayabilirsiniz. Bu otellerde konakalamak için gecelik 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here