Capitol Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?
Capitol Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Üsküdar ilçe sınırında bulunan Capitol Alışveriş Merkezi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi akataracağız. Bunun yanında Capitol Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Altunizade semtinde bulunan Capitol Alışveriş Merkezi, 1993 yıllında Adnan Kazmaoğlu tarafında tasarlananmıştır. Bu alışveriş merkezi,  Anadolu yakasına kurulan ilk alışveriş merkezlerinden biri olup aynı zamanda Üsküdar’da bulunan ilk ve tek alışveriş merkezidir. Bu nedenle oldukça önemlidir. Yıl boyunca çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

Üsküdar’da alışverişin kalbi burada atılmaktadır. Sadece alışveriş mi elbette ki hayır. Burada sinema, Oyun alanı, mağaza, restoran, cafe ve gezip tozmak için her türlü aktivite bulunur. O zaman sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir gün yaşayabilirsiniz. Ayrıca burada çok sayıda mağaza bulunur. Bu mağazalarda gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Capitol Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Capitol Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Altunizade semtinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim.

  1. Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. Altunizade durağında inip Üst geçitten Gold Bilgisayar tarafına inin. Gold Bilgisayar solunuzda kalacak şekilde yürüyün birkaç dakika sonra AVM’ye ulaşırsınız.
  2. Ümraniye ve Üsküdar’dan kalkan dolmuş, minibüs ve otobüsler ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Pendik’ten Metro ile Kadıköy meydanına gelin burada Altunizade semtine giden Minibüs ve otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.
  4. İstanbul’un değişik noktalarından kalkan Capitol AVM servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler hakkında bilgi almak için tıklayınız
  5. Özel aracınızla Avrupa Yakası Boğaziçi Köprüsü’nden Altunizade çıkışında Bağlarbaşı Meydanı’na gelindiğinde en soldaki ayrımdan ilerleyip ilk soldaki yoldan ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here