Sakarya Çark Caddesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Sakarya ili, merkez Adapazarı ilçe sınırında bulunan Çark Caddesi; şehrin simgesi, sembolü ve adeta kalbinin atıldığı yerdir.

Sakarya Çark Caddesi

Sakarya’da Alışveriş Caddesi olarak bilinir.  Trafiğe kapalı olan bu cadde günün 24 saati sıcak ve canlıdır. Caddenin her iki tarafından birçok dükkan bulunur. Ayrıca otel, restoran,cafe ve eğlence merkezleri de bu cadde üzerinde bulunur. Buraya yolunuz düştüğünde bu cadde üzerine uğrayıp alışveriş yapmadan kesinlikle geri dönmeyiniz. Zaten şehre gittiğinizde mutlaka uğramanız gerekecektir. Çünkü şehrin en popüler yeridir. Bütün ihtiyaçlarınız bu cadde üzerinde karşılayabilirsiniz.

Çark Caddesi Nerede, Nasıl Gidilir? 

Çark Caddesi, Sakarya merkez Adapazarı ilçe merkezinde bulunur. Kent merkezinde bulunduğu için yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ya da şehrin herhangi bir noktasından toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Sakarya çark caddesi şehrin kalbi. Ne kadar kalabalık bir yer burası görmek lazım. Hele haftasonları. Çark caddesi kafeler sokağı tıklım tıklım. Eğer otel fiyatı yüksek geldiyse belki çark caddesi yanındaki günlük kiralık evde konalamak lazım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here