Cehennem Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir?
Cehennem Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir?

Ağaçların ve dik kayaların arasına gizlenmiş olan Cehennem Şelaleleri ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Cehennem Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir ve Kamp alanı var mı sorularına cevap bulacağız.

Kırklareli’nin Vize ilçe sınırında bulunan Cehennem Şelaleleri, gezilip görülmeye değer harika bir doğal güzellik alanıdır. Şelalae yoluna girer girmez su sesini duyup huzur buluyorsunuz. Burada doğal güzellik olarak birçok yer bulunmaktadır. Doğa ile iç içe bir konumda yer alan bu şelaleye yıl boyunca çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Buraya gelen ziyaretçiler genelde kamp kurup doğa içinde bir gün doğal hayatı yaşarlar. Oldukça muazzam manzara karşısında sevdikleriyle birlikte kamp keyfini yaşamak için hazırlıklı gelmelisiniz. Su dahil her şeyi düşünüp getirmelisiniz. Kamp için gerekli listeyi hazırlamıştık. İsteyen olursa linki tıklayıp yazımızı okuyabilir. << Yaz Kampı Malzeme Listesi ve Kamp için Gerekli Malzemeler

Cehennem Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir?

Cehennem Şelaleleri, Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kızılağaç Köyünde bulunur. Buraya ulaşmak için özel aracınızla İstanbul’dan Çerkezköy üzerinden önce Saray’a sonra Vize’ye ulaşabilirsiniz. Buraya geldikten sonra Kıyıköy tabelasını takip ederek Kıyıköy yoluna girilir. Buradan çıktıktan sonra  Kızılağaç köyü yol ayrımına girin. Kızılağaç köyünü geçtikten sonra sol taraftaki tabela yardımıyla şelaleye ulaşmış olursunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here