gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Cenova Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı genelde küçük barlarda geçer. Bunun dışında şehir bir sanat şehri olduğundan dolayı geceleri; sanat galerileri, opra ve tiyatrolarda geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Cenova, İtalya’nın Ligurya Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu şehir daha çok kültür ve sanat alanında ün yapmıştır. Cenova şehri harika bir kenttir. Özellikle sahil bir kent olması buraya her yıl birçok turist çekmeyi başarmaktadır. Fakat İtalya’nın diğer şehirlerine göre biraz sönük kalmıştır. Cenova Gece Hayatına bakacak olursak; Cenova Gece hayatı bildiğimiz gibi pek de parlak geçmemektedir. Burada küçük çapta barlar bulunmaktadır. Bu barlarda sabah saatlerine kadar içki içip sohbet eden insanlara şahit olabilirsiniz. Kenttin nüfus yaş ortalaması yüksek olduğundan dolayı gece hayatı sönük geçmektedir. Fakat şehirde bir üniversite bulunur. Üniversitenin açık olduğu tarihlerde gece hayatı hareketlenmektedir. O zaman aralığında şehirde birçok mekan açılır. Onların gitmesi ile gece hayatı da sona erer. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

CENOVA GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Bar La Tartana

Şehirde bulunan bu bar kentin en gözde mekanlarından biridir. Bu mekanda kentin en meşhur biraları bulunur. Buraya gelirseniz bu biralardan tadıp keyfinize bakabilirsiniz. Harika bir ortamı var. Çalışanlar gayet samimidir.

Adres: Via Aurora, 3/R, 16146 Genova GE, İtalya
Telefon: +39 010 377 1288

Caffeteca Genova

Bu mekana gelip sevdiklerinizle kaliteli kahve içebilir. Bu kahve eşliğinde geç saatlere kadar sohbet edebilirsiniz. Burada içtiğiniz kahvenin tadı başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. Buraya yolunuz düşerse bu mekana mutlaka uğrayın.

Adres: Via Luccoli, 45, 16123 Genova GE, İtalya

Telefon: +39 010 403 7826

Gelateria Chicco

Bu mekanı denilince akla ilk olarak harika dondurmaların yenildiği yer gelir. Buraya gelirseniz harika dondurmalarınızı yiyebilirsiniz. Bunun dışında oturup saatlerce sohbet edebilirsiniz. Şehrin gözde mekanlarından biridir. Güler yüzlü çalışanlarla bu mekana daha çok ısınıyorsunuz.

Adres: Via Guglielmo Oberdan, 120 r, 16167 Genova GE, İtalya

Telefon: +39 010 372 8049

La Piazza Cocktail Caffe

Şehirde bulunan nezih mekanlarından biridir. Bu mekana gelirseniz harika ve sıra dışı kokteyllerle keyif yapabilirsiniz. Sıcak kanlı personele içeri girer girmez buraya ısınıyorsunuz. Bu mekana gelip güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Adres: Piazza Leonardo Da Vinci, 1r, 16125 Genova GE, İtalya

Telefon: +39 010 312235

Bar Paperino

Şehirde bulunan harika barlardan biridir. Bu barda harika müziklerle güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Mekanda lezzetli ve sıra dışı kokteyllerle gecenize renk katabilirsiniz.

Adres: Piazza Raffaele Rossetti, 3, 16129 Genova GE, İtalya

Telefon: +39 010 584015

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here