Çiftlik Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
Çiftlik Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Marmaris’in güneybatısında yer alan Çiftlik Koyu, Gezilip görülmeye değer bir tatil alanıdır. Bakir koyları ve muazzam doğasıyla görülmeye değer bir yerdir.

Çiftlik Koyu daha çok sahili ile ön plana çıkmaktadır. Burada deniz suyu oldukça temiz olup yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turistte ev sahipliği yapmaktadır. Burada harika bir plaj bulunur. Bu plaj mavi bayraklı olup kesinlikle yüzmek için doğru adrestir. Buraya gelen biri ilk başta deniz, kum, güneşin keyfini yaşayabilir. Daha sonra sualtı dalışı da yapabilirsiniz. Burada bir otel ve 3 tane restoran bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Çiftlik Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Çiftlik Koyu, Muğla’nın Marmaris ilçesinin güneybatısında bulunur. Marmaris ilçe merkezine yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için Söğüt ve Bayır yönünden hareket ederek buraya ulaşabilirsiniz. Ya da Marmaris’e bağlı Bozburun üzerinden yolu üzerinde yaklaşık 30 km sonra Bayırköyü’ne ulaşacaksınız burada tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here