Çıralı Nerede, Nasıl Gidilir?
Çıralı Nerede, Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı saklı cennet olarak bilinen Çıralı hakkındaki izlenim ve görüşlerimizin yanı sıra bu tatil beldesi nerede, nasıl gidilir? sorularına da cevap bulacağız.

Akdeniz Bölgemizin en sakin ve en huzurlu bölgesi olarak bilinen Çıralı, gizli kalmış bir cennet köşesidir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte muazzam bir tatil keyfi yaşamak için bu beldeyi tercih edebilirsiniz.

Çıralı Köyü Gezi Rehberi

Bakir doğası, Muazzam doğal güzellikleri, Muz ve portakal çiçeği kokulu bahçeleriyle size huzur vermektedir. Ayrıca harika koyu ve plajlarıyla size deniz, kum ve güneşin keyfini yaşatmaktadır. Tatil ve huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Bunun dışında beldenin Doğusunda Olympos, kuzeyinde ise Yanartaş bulunur. Buraya kadar gelmişken bu yerleri de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Çıralı Köyü Nerede?

Çıralı, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde, Antalya kent merkezine yaklaşık 84 km, Kemer ilçe merkezine ise 28 km uzaklıkta bulunur.

Çıralı Köyü Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için Nerede olursanız olun Antalya otogarına gelin. Buradan  Çiçek tur veya Antalya tur otobüsleriyle Çıralı yol kavşağında inip burada Çıralı dolmuşlarına binip ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında şahsi aracınızla Antalya’dan Kumluca-Kaş istikametine doğru harekat edip 70 km sonra yolun sonunda tabelayı göreceksiniz.

Göz at;

 1. Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları
 2. Çıralı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir
 3. Kiriş Gezi Rehberi
 4. Kiriş Otelleri ve Kiriş Otel Fiyatları
 5. Çamyuva Otelleri ve Çamyuva Otel Fiyatları
 6. Çamyuva Gezi Rehberi
 7. Yanartaş
 8. Phaselis Örenyeri
 9. Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları
 10. Kemer Gezi Rehberi
 11. Kemer Gece Hayatı
 12. Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları
 13. Antalya Gezi Rehberi
 14. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 15. Antalya Gece Hayatı
 16. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 17. Antalya Balayı Otelleri
 18. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here