CNR Expo Nerede, Nasıl Gidilir?
CNR Expo Nerede, Nasıl Gidilir?

CNR Expo Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

İstanbul’un Yeşilköy semtinde yer alan CNR Expo, 1985 yıllında İTO tarafından ihaleye sunup CNR tarafından kiralanıp oluşturulan fuar merkezidir. Burada birçok farklı fuar etkinliği bulunmaktadır. Mutlaka görmeniz gereken bir yerdir.

CNR Expo Nerede?

CNR Expo, İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde bulunur. Bu fuar merkezi ile merak ettiğiniz soruları (0212) 465 74 74 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Ayrıca fuar merkezin resmi Web sitesi için de linki tıklamanız yeterlidir. << CNR Expo

CNR Expo Nasıl Gidilir?

Bu fuar alanı Atatürk Havalimanı’na oldukça yakın olmasından dolayı ulaşım yönünden oldukça rahattır. Buraya İstanbul’un birçok noktasında rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifleri size sırasıyla sunmak istiyorum. Şöyle ki;

  1. Metro ile ulaşmak için; Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip fuara gelebilirsiniz.
  2. Marmaray ile ulaşmak için; Anadolu yakasından Marmaray – Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip buraya gelebilirsiniz.
  3. Metrobüs ile ulaşmak için; Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına gelip buradan Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip buraya ulaşabilirsiniz.
  4. IDO Deniz Otobüsleri ile ulaşmak için Bu otobüs hatlarıyla Bakırköy iskelesine ulaşıp buradan inip rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
  5. İETT Otobüsleri ile ulaşmak için şehrin birçok noktasında bu hatları kullanarak Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  6. Tramvay ile ulaşmak için; Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile rahatlıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip buraya gelebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here