Dalyan Otelleri ve Dalyan Otel Fiyatları

Dalyan Otelleri ve Dalyan Otel Fiyatları hakkında uzun bir yazı yazacağız. Umarım tatil seyahatinizde işinize yarar. Sorularınız olursa yorum kısmında cevaplayabiliriz.

Muğla ilinin Ortaca ilçesine bağlı bir belde olan Dalyan ormanlarla kaplı dağların çevrelediği bir ovada yer almaktadır. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü her bütçeye uygun burada birçok konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya telefonla yada İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Dalyan’da bulunan bazı otelleri size önereceğiz.  İşte o yerler…

Dalyan Otelleri ve Dalyan Otel Fiyatları

1-Murat Paşa Konağı: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Bu konak genelik yaz sezonunda açık kalmaktadır. yemyeşil bahçesiyle konuklarına harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 900-1500 TL ücret ödemeniz gerekir.

2-B&B Boutique Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın olan bu otelde sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 450-850 TL ücret ödemeniz gerekir.

3-Han Dalyan Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Otelde 20 standart oda, 8 suit oda ve 5 apart oda olmak üzere 33 harikası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada tatil keyfi yaşamak için oldukça uygun bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik 400-750 TL ücret ödemeniz gerekir.

4-Dalyan Resort Spa Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Burada hem harika bir tatil keyfi sunarken diğer yandan şifalı sularından faydalanabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet yer alır.  Burada konaklamak için gecelik 370-600 TL ücret ödemeniz gerekir.

5-Dalyan Resort Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Nehir kıyısında konumlanan otel bünyesinde yüzme havuzu bulunur. Ev ortamında harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 270-550 TL ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Villa Hotel Özalp: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesinde bulunur. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Binlik: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Dalyan Çayı’na  oldukça yakın bir yerde konumlanan otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik 115-270 TL ücret ödemeniz gerekir.

3-Caretta Caretta Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda yer alan otelde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 120-300 TL ücret ödemeniz gerekir.

4-Apart Aisha Dalyan: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Denizin yanı başında konumlanan otel bünyesinde açık yüzme havuzu da bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 125-320 TL ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Dönmez: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesinde bulunur. Ev sıcaklığında bir konaklama imkanı sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 125-350 TL ücret ödemeniz gerekir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here