Discovery Museum Nerede, Nasıl Gidilir?, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti
Discovery Museum Nerede, Nasıl Gidilir?, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Bahçeşehir Prestij Mall AVM’de yer alan Discovery Museum, 14 Aralık 2014 tarihinde hizmette açılan bir eğlence merkezidir. Bu eğlence merkezi, ülkemizin ilk ve tek Discovery Museum merkezidir.

1200 metrekarelik alanda kurulan bu eğlence alanı, toplam 16 bölümden oluşmaktadır. Dinazor Kazı Alanı, Kargo Gemisi, Başa Bela Balonlar, cafe, mağaza, parti odaları, gemi/ iskele ve Restoran bölümleri bulunur. 2-12 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden harika bir eğlence alanıdır. Çocuklarınızla buraya gelip çocukların özgürce oynayabilecekleri kendi hikayelerinin kahramanları olabilecekleri bir gün yaşatın.

Discovery Museum Nerede, Nasıl Gidilir?

Discovery Museum, İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi Doğaparkı Caddesi Gölet Mevkii Prestige Mall’de bulunur. Buraya toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Discovery Museum Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Discovery Museum, Pazartesi günleri kapalıdır. Bunun dışında Hafta içi: 12:00 – 20:00, Hafta sonu: 10:00 – 20:00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Çocuk başına saat ücreti 20 TL, Ayrıca 1, 2 veya 3 aylık üyelik imkanı da var. 1 aylık üyelik 200 TL, 2 aylık üyelik 350 TL, 3 aylık üyelik 450 TL’ dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here