gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Dnipro Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı genelde Gece kulüpleri, striptiz show club, özel dansçıların sahne şovları ile sabah saatlerine kadar devam eder.

Dnipro, Ukrayna’nın 4. büyük kentidir.  Özellikle iç savaştan sonra bu şehre birçok insan göç etmiştir. Nüfusu 1 milyon yaklaşmıştır. Bu şehir gün geçtikçe büyüyüp gelişmektedir. Şehirde gece hayatı da baya parlak ve renkli geçmektedir. Ülkenin en iyi gece kulüplerin bulunduğu bu şehrin eski ismi Dnepropetrovsk’dur. Bu şehirde gece hayatı olarak karşımıza birçok alternatiflerle çıkmaktadır. Sadece hafta sonları açık olan kulüpler dışında haftanın bütün günleri açık olan discolar mevcuttur. Ne zaman giderseniz gidin doluluk oranı hep aynıdır.  Şimdi şehirde bulunan Gece kulüplerine bakalım.

 DNİPRO  GECE  KULÜPLERİ

Paris Night Club

Şehrin en gözde mekanlarından biridir. Haftanın yedi günü de hizmet vermektedir. Canlı müzik gayet iyi ortam gayet samimi ve sıcaktır. Eğlence isteyenlerin gönül rahatlığı ile eğlenebileceği bir mekandır. Türklerin en çok gittiği mekanlardan biridir. Buraya gittiğinizde birçok Türk’le karşılaşabilirsiniz.

Adres: Korolenko st., 3Dnipropetrovsk, Ukrayna
Telefon: +380 50 320 8662

Bartolomeo Night Club

Bu mekan ise şehrin en gözde mekanlardan biridir. Hatta şehrin en güzel ve en elit kızların takıldığı mekan diye bilinir. Canlı müzik ve ortam gayet güzel buraya gelirseniz gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bu mekan aynı zamanda bir otelin eğlence merkezidir. Bu mekan yaz ve kış mevsiminde farklı konseptle müşterilerin karşısına çıkmaktadır.

Adres: Street Victory embankment, 9b, Dnipropetrovsk, Ukrayna

Telefon: +380800 30 40 70

Opera Night Club

Opera Night Club, şehrin en lüks mekanlarından biridir. Bu mekana genelde şehrin en elit kesimindeki insanlar takılır. Eğlence doruktadır. Canlı müzik eşliğinde eğlence isteyenlerin mekanıdır. Bu mekan zaman zaman kapalı olmaktadır. Açık olduğu zamanlar tıklım tıklım dolmaktadır.

Adres: Dzerzhinskogo (Zhovtnevy) St., 23Dnipropetrovsk, Ukrayna

Telefon: +380 67 617 7777

Rio Club Dnepro

Şehrin en güzel mekanlarından biridir. Canlı müzik gayet hoş kaliteli birbirinden güzel dans gösterileri ile gecenize renk katar. Geceleriniz renkli ve hareketli geçmesini istiyorsanız burası doğru adres.

Adres: Sicheslavska Naberezhna St, 19Д, Dnipropetrovs’k, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna, 49000
Telefon: +380 67 778 0815

Jackson Club Dnepropetrovsk

Şehrin gözde mekanlarından biri olan Jackson Club, diğer mekanlara göre küçük olmasına rağmen gayet gözde bir mekandır. Genelde Türk ve yabancı turistlerin takıldığı bir mekandır.

Adres: Barykadna St, 1, Dnipropetrovs’k, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna, 49000
Telefon: +380 67 711 1777

Sfera Club Dnepropetrovsk

Bu mekan birçok aktiviteye hizmet eder. Cafe, restoran ve gece kulübü olarak hizmet eder. Akşamdan girip sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Mekan gayet hoş olup güzel vakit geçirebilirsiniz.

Adres: Naberezhna Peremohy St, 82, Dnipropetrovs’k, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna, 49000

Labirent club Dnipro

Şehrin popüler kulüplerinden biri olan bu mekan gecelerinizi uzun ve renkli yapan bir yerdir. Eğlenmek isteyenlerin adresi burasıdır.

Adres: Kharkivs’ka St, 3, Dnipropetrovs’k, Дніпропетровська, Ukrayna, 49000
Telefon: +380 56 778 2459
Bu şehir ile ilgili bir iki uyarıda yapmak istiyorum.
  • Bu kentte vizeler kalktıktan sonra şehirde birçok eskort kızlar ücret karşılığında çalışmaktadır.
  • Savaş nedeni ile birçok bölgede buraya insanlar göç etmiştir. Burada bulunan mekanlar eskisine oranla daha çok dolmaya başlamıştır.
  • Şehir içinde veya dışında Türklerin işlettiği birçok mekan bulunur.
  • Bu kentte gittiğinizde uyanık olmalısınız. Özellikle gece mekanlarında

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here