gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Dortmund Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı genelde kulüp, bar, disco ve sokaklarda geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar son hızı ile devam eder.

 Dortmund, Almanya’nın Ruhr bölgesinde bulunan bir kenttir. Bu kent yeşil kent olarak da bilinir. Kentte gezilip görülecek birçok yer bulunur. Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda turist akın eder. Şehrin gece hayatı da oldukça parlak ve renkli geçmektedir. Buraya gelen turistlere çok fazla seçenek sunmaktadır. Dormund gece hayatı kendi deyişleri ile parti geceleri ya da parti şehri denilmektedir. Şehirde birçok gece kulübü ve diğer  gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlence çok üst düzeylerde bulunmaktadır. Yine şehirde sokak çalgıcıları da önemli bir yer tutar. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına bir göz atalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle Paylaşın.

DORTMUND GECE HAYATI

Prisma

Dortmund şehrinde bulunan en popüler mekanıdır. Mekan gayet büyük olup her gece farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Burası her gece tıklım tıklım dolmaktadır. Başarılı DJ performansları ve canlı müzikleri hayat bulacağınız bu mekan size ayrı bir lezzet katacaktır. 

Adres: Deutsche Str. 6, 44339 Dortmund, Almanya
Telefon: +49 231 8296991

FZW

Dortmund şehir merkezinde bulunur. Kentte bulunan en popüler mekanlarından biridir. Burada dünyaca ün yapmış sanatçılar sahne almaktadır. Burada yapılan konserlere mutlaka katılın. Eğlenmek isteyenler bu mekana uğrayabilir. 

Adres: Ritterstraße 20, 44137 Dortmund, Almanya
Telefon: +49 231 286808910

Balke

Lezzetli ve sıra dışı kokteylleri ile gecenize renk katmak isityorsanız bu mekan tam size göre bir yer. Tavsiye edilir. Müzik ve ortam gayet hoş. Her zevke uygun müzik bulabilirsiniz. Fiyatlar da gayet uygun.

Adres: Hohe Str. 127, 44139 Dortmund, Almanya

Telefon: +49 231 22611022

Chinba

Dortmund kent merkezinde bulunan reinoldkirche yakınında bulunur. Harika servisleri ve ortamı ile insanları buraya bağlanmaktadır. Güzel bir gece geçirmek istiyorsanız buraya kesinlikle uğramalısınız.

Adres: Kleppingstraße 24, 44135 Dortmund, Almanya

Telefon: +49 231 1858980

Strobels

Dortmund kent merkezinde bulunur. Bu mekanda harika yemekler bulunur. Bu mekanda Avrupa Mutfağının bütün yemekleri neredeyse bulunur. Harika kokteyller eşliğinde gecenize renk katar. Buraya gelip güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Adres: Strobelallee 50, 44139 Dortmund, Almanya

Telefon: +49 231 9995060

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here