gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Edremit  Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde  Otellerin barları, gazino, disko, bar, gece kulübü ve açık hava mekanlarında geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Balıkesir’e bağlı Edremit, Balıkesir’in en çok gelişmiş ilçesidir. Birçok tatil beldesini içinde barındıran Edremit gezilmesi gereken yerlerdendir. Edremit’te bulunan en önemli tatil beldeleri; Akçay ve Altınoluktur. Bu iki beldeye yıl içerisinde birçok yerli yabancı turist gelmektedir. Buraya gelen turistler gün içinde deniz ve  kumla buluşurken geceleri ise Festival, konser veya gece kulüplerinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. İlçenin gece hayatı çok parlak geçmektedir. Edremit gece hayatı sayesinde hayalindeki tatili yaşayabilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

EDREMİT GECE HAYATI

Çamlıbel Gazinosu: Bu mekan Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunur. Eğlence isteyenlerin adresidir. Ortamı gayet hoş olup tavsiye edilir.

Atlas Bar: Bu mekan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay semtinde bulunur. Akçay’da eğlence denilince akla gelen yerdir. Burası canlı müziği ve harika ortamı ile insanları mıknatıs gibi buraya çekmektedir.

Zeytin Türkü Bar: Bu mekan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk semtinde bulunur. Körfezde rock müziğin adresidir. Buraya yolunuz düşerse tavsiye ederim.

Nisan Türkü Evi: Bu mekan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk semtinde bulunur. Güler yüzlü çalışanları, sıcacık ortam ve harika müzikleri ile buraya gelenlere çılgınca bir gece yaşatmaktadır.

Derman Türkü Bar: Bu mekan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk semtinde bulunur. Semtin en gözde mekanlarından biridir. Burada canlı müzik harika olup buraya gelenleri eğlendirmektedir.

Clup Elysıum: Bu mekan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk semtinde bulunur. Körfezin incisi olarak bilinen bu mekanda herşey bir harika şiddetle tavsiye ediyorum.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here