Eğirdir Otelleri ve Eğirdir Otel Fiyatları
Eğirdir Otelleri ve Eğirdir Otel Fiyatları

Eğirdir Otelleri ve Eğirdir Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi seyahatinizde size yardımcı olur.

Eğirdir Isparta iline bağlı bir ilçedir. Eğirdir ilçesi Isparta il merkezine 34 km uzaklıkta yer almaktadır. İlçe Türkiye’nin dördüncü büyük tatlı su gölü olan Eğirdir Gölü ile dikkat çekmektedir. Eğirdir İlçesi turizm açısından önemli bir yere sahiptir. İlçede çok tarihi yapı ve turistik yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi iş ve gezi amaçlı seyahat etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Eğirdir merkezinde ve çevresinde çok sayıda konaklama alanı bulunur. Tek yapmanız gereken şey buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama alırsınız. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Eğirdir Otelleri ve Eğirdir Otel Fiyatları

1-Eskiciler Konağı Nis Otel: 1905 yılına ait tarihi bu konak yakın tarihte restore edilerek otel olarak hizmette açılmıştır. Isparta’nın Eğirdir ilçe sınırında bulunan bu konak yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Konağın mistik havasını solup burada gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Otelin  Eğirdir Gölü’ne karşı toplam 19 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Fulya Pansiyon: Isparta’nın Eğirdir ilçe sınırında yer alan Fulya Pansiyon, göle oldukça yakın bir konumda bulunur. Harika manzaralı bu pansiyonda konaklamak için gecelik 260-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Charly’s Pension: Isparta’nın Eğirdir ilçesinde yer alan bu pansiyon,  19. yüzyıldan kalma bir binada olup Eğirdir Gölü manzaralı gölgelikli bir terasa sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Altıngöl Hotel: Eğirdir Gölü’nün yanında yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin tüm odaları göl ve dağ manzaralıdır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Lale Pansiyon: Isparta’nın Eğirdir ilçesine bağlı Yeşil Ada beldesinde bulunur. Ev konforunda ve ev sıcaklığında bir konaklama hizmeti için bu pansiyon tercih edilebilir. Bünyesinde harika lezzetler sunan bir restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Golden Apple Otel: Isparta’nın Eğirdir ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Kroisos Lake Resort Otel: Isparta’nın Eğirdir ilçesine bağlı Yeşil Ada beldesinde bulunur. Eğirdir Gölü’nün ortasında eşsiz güzellikteki manzarasıyla konuklarını yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Merci Hotel: Isparta’nın Eğirdir ilçe sınırında yer alan Merci Otel, Eğirdir gölüne karşı kurulmuş olup yıl boyunca harika manzarasıyla birçok ziyaretçiye hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Eğirdir Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.<< Eğirdir Gezi Rehberi 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here