PAYLAŞ
Eminönü İskelesi

Eminönü İskelesi denince eminim burayı gidenlerin aklına 3 şey geliyordur. Nedir onlar dediğinizi duyar gibiyim. Eminönü İskelesi denince herkesin aklına demeyim de buraya gidenlerin hemen aklına balık ekmek, koşuşturan insanlar ve vapur’da yolculuk ve yolculuk esnasında martılarla sohbet etmek gelir. Eminim birçoğunuz bu yazıyı okuduğunda evet ya bende buraya gittim. Şimdi Eminönü İskelesi deyince aklıma bunlar geldi hatta bazıları burada birçok tarihi yapı da var onları niye söylemiyorsunuz evet haklısınız. Birçok tarihi yapıya yakındır.  Bir günde bitiremeyeceğiniz kadar güzel bir yer. Peki, nerde nasıl gideriz sorusuna cevap bulacak olursak

eminönü iskelesi Balık ekmek

Eminönü iskelesi İstanbul ilimizin Fatih ilçesine bağlı Eminönü semtinde bulunur. buraya gitmek için İstanbul’un her noktasında ulaşmak mümkündür. otobüs, metro veya vapurla buraya ulaşmanız mümkündür.

Eminönü Vapur İskelesi

Eminönü iskelesi her tür insanın muhakkak kendisi için bir şey bulabileceği bir yerdir. Eminönü iskelesi dedin mi curcuna kalabalık koşturmaca gelir insanın aklına. Eminönü iskelesinden vapurlarla Üsküdar veya Kadıköy’e gidebilirsiniz vapur gezintinizde martılarla sohbet edebilirsiniz. Beklide en önemlisi de burada bol bol fotoğraf çekmelisiniz.

Eminönü iskelesi
Eminönü Haliç İskelesi
Eminönü (Kadıköy) İskelesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here