gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Erdek Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Otellerin barları, gazino, disko, bar, gece kulübü ve açık hava mekanları geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Erdek; Balıkesir’in denize kıyısı olan bir ilçesidir.Sakin ve fazla sıcak olmayan deniz havası ile yaz aylarında tatilcilerin gözde yerlerindendir. Erdek içerisinde barındırdığı turistlik adaları ile ünlüdür. Bu nedenle her yıl buraya yerli ve yabancı birçok  turist akın etmektedir.

Erdek ilçemiz gecesi de gündüzü gibi ışıl ışıl parlamaktadır. Burada bulunan mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik eşliğinde eğlenebiliyorsunuz. Erdek merkezde veya küçük kaçamaklar yapıp Avşa adasına gidebilirsiniz. Burada güzel bir gece hayatı ile tatil yapabilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

ERDEK GECE HAYATI

Kaya The Rock: Erdek ilçemizin Zeytinli Mahallesinde bulunur. 2008 yıllında faaliyete geçen bu disco ilçemizin eğlence deyince akla gelen ilk mekandır. Ülkemizde sayılı açık hava mekanlarından biri olan bu mekan bir harikadır.   Burada sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik eşliğinde keyfinizce eğlenebilirsiniz.

Gonia Beach Club: Erdek ilçemizin Ocaklar köyünde bulunur. Özellikle yaz mevsimin başlaması ile birlikte buraya birçok turist gelir. Bu turistlerin geceleri takıldığı mekan ise şüphesiz Gonia Beach Club olmaktadır.

Catamaran Party Club: Bu mekan Balıkesir İlimizin Erdek ilçesinde bulunur. Son zamanlarda yıldızı parlayan bu mekanın çok popüler olmuştur. Ortamı ve eğlencesi gayet hoş. Tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here