gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Erdemli Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Disko, Fasıl mekanları, Barlar, Çay Bahçesinde geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Erdemli Mersin iline bağlı bir ilçedir.  Akdeniz kıyısında yer alan doğal güzelliğe sahip bir ilçedir. İlçe çok sayıda tarihi mirasa sahiptir. Bunun dışında Yaz turizmi insanların akın ettiği bir tatil beldesidir. İş böyle olunca ilçemizin gece hayatında bahsetmeden olmaz.

Buraya gelen ziyaretçiler gün içinde tarihi yapıları gezer. Deniz, Kum ve güneş keyfini sürer. Ya da  Erdemli’nin doğası eşliğinde uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.  Erdemli yamaç paraşütü için en ideal noktalardan biridir. Burada bunun gibi birçok etkinlik yapabilirsiniz.  Gece olunca burada bulunan gece mekanlarına takılır. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenir. İlçemizde gece hayatı için birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda içkinizi içip canlı müzik eşliğinde dans edebilir. Ya da sahil kenarında oturup sakin bir müzik eşliğinde kafa dinleyebilir. Ya da burada bulunan çay bahçelerinde oturup sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa mutlaka bizimle paylaşın.

ERDEMLİ GECE HAYATI

Beyra Türkü Bar: Erdemli’ye 23 km uzaklıkta bulunur. Gece hayatı için bulunmaz bir mekan. Gündüzleri deniz ve kum geceleri canlı müzik eşliğinde eğlence harika bir ortamı var. Tavsiye edilir.

Şamata Cafe@Bar: Erdemli ilçesine bağlı Merkez Mahallesinde bulunur. Müzik sevenler için yapılmış bir mekan adeta. Ortamı gayet hoş olup eğlenmek isteyenlerin doğru adresidir.

Bunlar dışında ilçemize 23 km uzaklıkta bulunan Kızkalesinde gece hayatı için çok güzel mekanlar bulunur. Buraya gidilebilir. Bunun dışında sahil kenarında bulunan mekanlara takılabilir. Gönlünüzce burada bir gece hayatı yaşayabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here