gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Fatih Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, gece kulübü, disco ve cafelerde geçer. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar tüm hızı ile devam eder.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’un en köklü tarihine sahip olan Fatih’te çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bu nedenle buraya  yıl içerisinde birçok yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Fatih Gece hayatına bakacak olursak;

Fatih gece hayatı daha çok Sultanahmet, Aksaray, Cankurtaran semtlerinde ve Fatih merkezde bulunan gece mekanlarında geçer. Burada çok sayıda cafe, Bar ve diğer eğlence merkezleri bulunur. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam eder. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

FATİH GECE HAYATI

Pub Crawl: İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesine bağlı  Sultanahmet semtinde bulunur. İlimizin en harika gece hayatın yaşandığı yerdir. Buraya yolunuz düşerse Turlara katılıp gece hayatınıza renk katabilirsiniz.

The Happy Hole: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Cankurtaran Mahallesinde bulunur. Harika bir mekan olup içeri girer girmez çalışanların güler yüzlü karşılamaları sizin üzerinizdeki yorgunlukta eser kalmıyor. Burada hazırlanan kokteyl ile gecenize lezzet katar. Yemek menüsü harika ve geniş bir içki servisi ile müzik eşliğinde sabaha kadar doyasıya eğlenebiliyorsunuz.

Just cafe bar: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Cankurtaran Mahallesinde bulunur. Güler yüzlü çalışanları, Sıcak ortamı ve harika menüsü ile gecenize renk katacak bir mekandır. Buraya yolunuz düşerse kesinlikle tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here