PAYLAŞ
Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları

Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları hakkında edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Doğal güzellikleri, tarihi ve turistlik yerleri ile dikkat çeken Fethiye; Muğla’ya bağlı bir ilçedir. Fethiye ilçesi Muğla il merkezine 124 km uzaklıkta bulunmaktadır. Deniz kıyısında bulunan Fethiye sıradan bir ilçe gibi değil modern bir şehir havasındadır. Turizmin önemli merkezlerinden olan Fethiye’de gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen turistler memnun bir şekilde ilçeden ayrılmaktadır. Burada konaklamak için çok sayıda otel, pansiyon ve apart daire bulunur. Burada konaklama yönünden hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Fethiye ilçemizde bazı otelleri size önereceğiz. Bunların içinde ilk 8 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

1-Club Prive by Rixos Göcek: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek beldesinde bulunur. Harika bir tatil keyfi yaşamak için buraya mutlaka gelmelisiniz. Oldukça şık ve konforlu odalarında sevdiklerinizle harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Denize oldukça yakın bir yerde konumlanmıştır. Fakat oldukça pahalı bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 3000-5000 TL arasında değişmektedir.

2-Hillside Beach Club: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Kalemya Koyu’nda bulunur. Harika doğasında misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Bu şık ve konforlu tesiste kalmak için gecelik oda fiyatı 2000-2700 TL ücret ödemek gerekir.

3-Perdue Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Faralya beldesinde bulunur. Çam ormanları arasında, sahiden uzak huzur bulacağınız bir yerde bulunur. Otel bünyesinde özel bir plaj bulunur. Bu şık ve konforlu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 1700-2200 TL ücret ödemek gerekir.

4-Lissiya Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Kabak Mahallesinde bulunur. muhteşem kuş bakışı koy ve dağ manzarasıyla müşterilerine harika bir tatil şöleni sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 900-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Lighthouse Alexa Villas: Muğla’nın Fethiye ilçe sınırında bulunan Çalış Plajı’na 2,1 km uzaklıkta yer alır. yıl boyunca hizmet veren açık yüzme havuzu ve barbekü olanaklarıyla size harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 700-1450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Star Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ovacık Mahallesinde bulunur. Burada otele ait açık havuz, çocuk havuzu ve bir bahçe bulunur. . Ölüdeniz Plajı, tesise araçla 5 dakika uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 630-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Villa Tala Hisarönü: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Hisarönü  mahallesinde bulunur. Tala Turizmin kurmuş olduğu bu konaklama yerinde harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 510-1350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Lighthouse Lydia Villas: Muğla’nın Fethiye ilçe sınırında bulunan  Çalış Plajı’na 300 metre uzaklıkta bulunur. Burada  spa küveti de bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-New St. Nicholas Garden: Fethiye – Ölüdeniz’de plaja yalnızca 3 km uzaklıkta bulunur. Burası yıllın dört mevsimi hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 40-50 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Cosmos Lounge: Fethiye Kabak Koyu Faralya Mevkii’nde bulunur. Adeta gizli bir cennet içinde bulunan bu mekan size harika manzara şöleni sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 45-55 TL arasında ücret ödeminiz gerekir.

3-Hera Beach Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış mevkiinde bulunur. Çalış Plajı buraya sadece 20 metre uzaklıktadır. Burada konaklamak için gecelik 50-60 TL arasında ücret ödeminiz gerekir.

4-Can Apart Otel 2: Muğla’nın Fethiye ilçe sınırında bulunur. Burada  kapalı restoran, büyük yüzme havuzu ile küçük yüzme havuzu ve bir adet bar bulunur. Burada konaklamak için gecelik 55-65 TL arasında ücret ödeminiz gerekir.

5-Jasmine Garden Apart Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Mahallesinde bulunur.  Ölüdeniz’e 5 dakikalık mesafede bulunan bu otel harika bir tatil şöleniyle sizi beklemektedir. Burada konaklamak için gecelik 60-70 TL arasında ücret ödeminiz gerekir.

Bizden bu kadar!! Ekstra sorularınız olursa yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz