Funlab Eğlence Dünyası Nerede, Nasıl Gidilir?
Funlab Eğlence Dünyası Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Şişli ilçe sınırında yer alan Funlab Eğlence Dünyası, Cevahir Avm’nin 16.000 m²lik alanın 4 kata yayıldığı Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezidir.

7’ den 77 ‘ye herkes için eğlence sunan Funlab Eğlence Dünyası, mutlaka gidip herkesin gidip görmesi gerekir. Burada çocuklar ve büyükler için harika oyun alanları bulunur. Buraya yıl boyunca milyonlarca yerli ve yabancı insan akın etmektedir. Adrenalin dolu oyunların yanı sıra küçük çocuklar için de softplay oyunları da bulunmaktadır. Ayrıca bu Avm bünyesinde Parti odası & Tiyatro Salonu ile çocuklara harika bir gün yaşatmaktadır.

Funlab Eğlence Dünyası Nerede, Nasıl Gidilir?

Funlab Eğlence Dünyası, İstanbul’un Şişli-Mecidiyeköy’de bulunan Cevahir AVM’de bulunur. Buraya ulaşmak için Metro veya Metrobüs kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdi bunları tek tek ele almak istiyorum. Şöyle ki;

  • “Şişhane-Taksim-Darüşşafaka”  metro hattında çalışan metroya binip Mecidiyeköy/Şişli durağında inip buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Avcılar-Zincirlikuyu” veya “Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu-Avcılar” metrobüs hattına binip Mecidiyeköy durağında inip buraya ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here