Funny Day Eğlence Parkı
Funny Day Eğlence Parkı

Ülkemizin birçok şehrinde yer alan Funny Day Eğlence Parkı, güçlü kadrosu ve eğlenceli oyun alanlarıyla 7’den 70’e herkese harika vakit geçirmektedir.

Şimdi ülkemizin değişik bölgelerinde yer alan Funny Day Eğlence Parkları tek tek ele almak isteriz. Şöyle ki;

1-Bakırköy Funny Day Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Funny Day Eğlence Parkın genel merkezi olarak kabul edilmektedir. İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Şenlikköy Mah. Eski Halkalı Caddesi üzerinde bulunur. Ulaşım ve ücret hakkında bilgi almak için  (0212) 540 78 67 numaralı telefonla iletişime geçin.

2-Hopa Funny Day Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Funny Day Eğlence Parkı, Artvin ili, Hopa ilçe merkezinde bulunur. Buraya ulaşmak için Hopa ilçesine ulaşmanız yeterlidir. Bu eğlence parkı hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0 466 361 20 85 numaralı telefonla iletişime geçin.

3-Funny Day Kipa AVM Şubesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Funny Day Kipa AVM Şubesi, Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Değirmendere Mah. Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için Kuşadası merkezine ulaşmanız gerekir. Kipa AVM içinde bulunur. Daha fazla bilgi almak için 0256 622 04 93 numaralı telefonla iletişime geçin.

4-Funny Day Bamboo AVM Şubesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Funny Day Bamboo AVM Şubesi, Aydın’ın Nazili ilçesine bağlı İsabeyli Mah. 11. Caddesinde bulunur. Buraya ulaşmak için Nazili ilçesine ulaşmanız gerekir. Daha fazla bilgi almak için 0256 502 02 19 numaralı telefon ile iletişim kurmanız gerekir.

5-Edirne Funny Day Eğlence Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Funny Day Eğlence Parkı, Edirne kent merkezine bağlı Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için 0 284 213 22 99 numaralı telefonile iletişim kurabilirsiniz.

6-Funnyday Söke Nerede, Nasıl Gidilir?

Funnyday Söke, Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Atatürk Mah. Aydın Cad. Kipa AVM’de bulunur. Buraya ulaşmak için Söke ilçesine ulaşmanız gerekir. Daha fazla bilgi almak için 0 (256) 518 22 45 numaralı telefon ile iletişim kurmanız gerekir.

7-Funny Day Lovelet Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Funny Day Lovelet Avm, Samsun’un Canik ilçe merkezinde bulunur. Diğer bir deyişle Samsun Ordu Karayolu
1. Km’sinde bulunur. Buraya şahsi aracınızla veya toplu taşıma araçlarıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Avm hizmetleri hakkında bilgi almak için  0362 230 22 13 numaralı telefonla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here