Gençlik Parkı Lunaparkı Nerede, Nasıl Gidilir?
Gençlik Parkı Lunaparkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Başkent Ankara’nın en eğlenceli yeri olan Gençlik Parkı Lunaparkı hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Bunun dışında Gençlik Parkı Lunaparkı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulmaya çalışacağız.

Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde yer alan Gençlik Parkı Lunaparkı, 1943 yıllında hizmette açılmıştır. Yeşil alan kısmı ise 1951 yıllında ziyarette açılmıştır. 2007 yıllında ise Ankara Belediyesi tarafında baştan sona yenilenmiştir.

Burada 7’den 70’e herkesin gelip muazzam bir gün geçirmek için oldukça uygun bir yerdir. Burada çok sayıda eğlence mekanı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip çok güzel bir gün yaşayabilirsiniz.

Gençlik Parkı Lunaparkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Gençlik Parkı Lunaparkı, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Bu park, hem Ulus Meydanı’na hem de Sıhhiye’ye oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu nedenle ulaşımı da oldukça kolaydır. Buraya otobüs, minibüs, metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay’dan minibüs, metro veya 15 dakika yürüyerek Ulus’tan buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here