Göbün Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
Göbün Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Fethiye’nin güneybatısındaki Domuz adası ve Kapıdağı yarımadası arasında yer alan Göbün Koyu, bölgenin en korunaklı koydur.

Kültür ve doğa turunu birleştirmek isteyenler için oldukça iyi bir adres olan Göbün Koyu, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Bakir doğası ve muazzam manzarasıyla gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Ayrıca burada kaya mezarları ve antik kalıntılar gibi birçok tarihi yapı da bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca burada bulunan restoranda harika lezzetler tatmadan da geri dönmeyiniz.

Göbün Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Göbün Koyu, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek beldesinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk başta Göcek beldesine ulaşmak gerekir. Göcek’e ulaşmak için Fethiye ilçesine gelip burada Fethiye ve Göcek arası kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da İstanbul’dan kalkan otobüslerle direk ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Hava yolu ile Dalaman’a gelip burada servislerle Göcek beldesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca burada 4 marina bulunur. Bu nedenle deniz yolunu da kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. Göcek Gezilecek Yerler
 2. Göcek Otelleri ve Göcek Otel Fiyatları
 3. Sarıgerme Gezi Rehberi
 4. Fethiye Gezi Rehberi
 5. Fethiye Gece Hayatı
 6. Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları
 7. Fethiye Balayı Otelleri ve Paketler
 8. Ortaca Gezi Rehberi
 9. Muğla Gezi Rehberi
 10. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 11. Muğla Gece Hayatı
 12. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 13. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here